overlay

(08.05.2017) ProEmpower Projesi Açık Pazar Araştırması (Tüm SBYS Üreticilerine)

29 Haziran 2017

ProEmpower Projesi Açık Pazar Araştırması ile ilgili duyuru Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü internet sayfasında yayınlanmıştır.

Proje kapsamında pazar araştırmasının yapılması, ilgilenen firmalara projenin anlatılması, projenin tedarik süreçleri ile bilgiler verilmesi ve katılımcılar arasında eşgüdüm sağlanması amacıyla 31 Mayıs 2017 tarihinde Ankara’da bir Açık Pazar Araştırması / Bilgi Günü (Open Market Consultation) yapılması planlanmıştır.

Bu organizasyona katılan firmalar projeyi ve partnerleri daha yakından tanıma fırsatı bulacaklar, projenin temin süreçleri hakkında daha detaylı bilgiler edineceklerdir.

Eğer siz de (tüzel kişilik / şirket olarak) diyabet hastalığına yönelik inovatif çözümlerin geliştirilmesinde yer almak ve ProEmpower Projesi Açık Pazar Araştırması / Bilgi Gününe katılmak istiyorsanız, projenin internet sayfasından (www.proempower-pcp.eu) 18 Mayıs 2017 Perşembe günü mesai bitimine (18.00) kadar kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Konuyla ilgili bülten ekte yer almakta olup duyuruya http://sbsgm.saglik.gov.tr/TR,21369/proempower-projesi-acik-pazar-arastirmasi.html linkinden ulaşabilirsiniz.
ProEmpower newsletter.rar

Detaylı Bilgi İçin

ozan.beyhan@saglik.gov.tr